Pulmad - elu tähtsam sündmus

Iga naine soovib enda pulmapäeval kõige kaunim välja näha. Kui kõikide silmad on suunatud talle, soovib ta olla ilus pealaest jalatallani. Sel tähtsal päeval peab välimus olema pisiasjadeni täiuslik!

Tänapäeval on mitmeid võimalusi pulmas hea välja näha. Pruudisoengu soovid on samuti erinevad. Kes soovib radikaalset ja spetsiaalselt selleks puhuks uut välimust, kes aga ei taha üldse, et nende soeng muutuks. Lihtsama igapäevase välimuse saab pidulikumaks muuta juuksekaunistustega ning tulemus on romantiline ja elegantne.

Et pulmapäeval juuksed säraksid, tuleb enne Tähtsat Päeva vaadata kriitilise pilguga üle oma juuste olukord. Hakata kasutama häid hooldusvahendeid juba mitu kuud enne pulmi, et juuksed oleksid terved ja läikivad. Uute toodete kasutamist vältida vahetult enne pidulikku päeva.

Kui kindlasti soovitakse juuksevärvi radikaalselt muuta, siis soovitame seda teha mõni kuu enne pulmapäeva. Sel juhul on piisavalt aega teha veel muudatusi, kui ei tulnud ikkagi päris see tulemus mida oodati.

Proovisoengu soovitame teha vähemalt üks kord läbi enne pulmapäeva ja parim aeg selleks on nädal enne pulmapäeva,  kujundades oma piduliku soengu ise või usaldades oma ala asjatundjat.

Proovisoengut tegema minnes on hea, kui on isegi mitu erinevat varianti, millest valida lõplik ja kõige meelepärasem. Loor määrab paljuski soengu. Kasutatakse ka palju eluslilli või kõiksugu elemente, mida on kasutatud pulmakleidi juures (nt pärlid)

Konsultatsiooni käigus valitakse mida ja kui palju ning kuidas oleks soovitud soengut kõige parem ja ilusam kanda.

Samuti võib mõni soeng vajada ettevalmistavat lõikust, juuste toonimist või värvi värskendamist, mida on tark mitte pulmapäevale jätta, vaid teha näiteks nädal enne õiget päeva.

Sama oluline nagu on pruudisoeng, on seda ka pruudimeik.

Pruudimeigi tegemine nõuab jumestajalt mõningaid eriteadmisi ning tavalisest suuremat hoolikust ja tähelepanu, et valmistada klient vääriliselt ette kõige kaunimaks hetkeks tema elus.

Mõnda aega enne pulmapäeva tuleks jumestajal tulevase pruudiga kohtuda, et täpsustada esmapilgul vähetähtsana tunduvaid, kuid siiski olulisi detaile, mille abil tõstaks pruudimeik esile naise loomulikku isikupära ning harmoneeruks tema kleidi, soengu ja üldise stiiliga.

Kõigepealt tuleks välja selgitada, milline on kliendi näonaha seisukord ning kas on vajadust nahahooldusprotseduuride järele. Kui on vaja kulme korrigeerida, nahka koorida, sügavuti niisutada või muid hooldusi teha, ei tohiks neid ilutoiminguid jätta viimastele päevadele enne pulmi – nahk vajab aega, et puhata ja protseduuridest taastuda. Nii luuakse eeldus veatuks ning püsivaks meigiks.

Kindlasti ei tohiks unustada ka maniküüri ja pediküüri. Meigikunstnik peaks paluma võimalikult täpselt kirjeldada kleiti, soengut, ehteid ja lillekimpu, mida pruut pulmapäeval kannab, et sobitada tema jumestus ülejäänud välimusega.

Soovitatav on teha proovimeik – see tagab, et lõpptulemusega jäävad rahule nii klient kui ka jumestaja.

Pulmapäeval ilusalongi tulles peaks pruut kandma nööbitavat särkpluusi, kleiti või mõnda muud lihtsalt seljast võetavat riideeset, mis ei karda määrdumist. Kui võimalik, tuleks jumestus teha pärast soengut, sest vastasel juhul võib peapesu, juukselaki kasutamine vms meigi rikkuda. Pruudimeik peab olema loomulik ja kliendi isikupära arvestav, et praegune pruut end ka 20 aastat hiljem pulmapilte vaadates ära tunneks. Eelistada tuleks matte pastelltoone – intensiivsed ja sügavad varjundid võivad fotodel liigselt domineerida. Väga vajalik on kasutada kauapüsivaid peitevärve ja korrektoreid ning oluline on ka ideaalselt puhas meigipõhi, kaasa arvatud kaelal, kõrvadel ja dekolteel, aga ka õlgadel ja seljal, kui kleidilõige need vabaks jätab. Võimaluse korral tuleks kasutada veekindlat ripsmetušši ja kunstripsmetutte, mitte pikka kunstripsmete rida – tulemus on loomulikum ja silmale kergem.

Üldjoontes võib silmajumestus olla võrdlemisi tagasihoidlik, küll aga tuleks pöörata tähelepanu värvide korrektsele hajutamisele ning kauapüsiva silmalaineriga tehtud perfektsele laujoonele. Huulevärvi valikul on vaja silmas pidada, et lisaks kliendi juuste, silmade ja naha toonile harmoneeruks see ka pruudikimbu lilledega. Mahedad heledad varjundid seevastu rõhutavad pruudikleidi süütuna mõjuvat valevust. Huulemeigi muudab püsivamaks huulepulka fikseeriv toode. Pruudimeiki tehes tuleks kasutada ainult professionaalseid tooteid, millega loodud jumestus peab vastu nii rõõmupisaratele pulmatseremoonial kui ka tormilise tantsu ajal hilistel õhtutundidel. Ning ärgem unustagem, et ka peigmehele peaks meeste meigi tegema!

Nii soengu kui meigi juures tuleks eelistada lihtsust ambitsioonikusele, pulmapäev pole sobiv aeg järskudeks muudatusteks oma välimuses.

Soengu tegemiseks, riietumiseks ja meikimiseks kokku võiks arvestada vähemalt paar tundi. Arutada kindlasti enne ka juuksuri ja jumestajaga, kui kaua täpselt sobiva soengu ja jumestuse tegemine aega võib võtta ning liita sellele julgelt tund või poolteist. Kiirustada ei maksa ning ka n-ö maha jahtumise aega on tähtsal päeval hädasti tarvis.

Kõige tähtsam on, et jumestaja ja juuksur oleksid värskele pruudile head kuulajad ning asjatundlikud nõuandjad, kes aitavad viia ellu iga naise unistuse – olla pulmapäeval võluvam kui eales varem!

Meiega koos leiame Sulle parimad lahendused, et Sa oma elu tähtsamal päeval oma sõprade ja sugulaste keskel näeksid välja imeilus.

 

Vaata ka meie erinevaid põnevaid ja romantilisi pakette pruutpaaride ja pulmade jaoks: DAY SPA JA SÜNDMUSTE PAKETID

 

 
 
 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.