Beauty Plaza ja Delfi otsivad STAARE!

Beauty Plaza ilusalong & Day SPA ja Delfi Naistekas korraldavad koostöös suurejoonelise ja unustamatu muutumismängu, kus üks õnnelik paar saab nautida imelist päeva, mis toob nende ellu suuri muutusi ja erinevaid naudinguid. 
Muutumismängu auhinnafond on 2000 eurot ning võitjate jaoks kestab muutumispäev 26 tundi!

Päev algab hommikusöögi ja kohviga ilusalongis Beauty Plaza, mis asub Tallinnas aadressil Liivalaia 22. Hommikusöögi toob meile ilusalongi Beauty Plaza naaber Mamo kohvik, kelle motoks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kätte saamine. Peale kosutavat hommikusööki tehakse õrnema soo esindajal korda nii käed, kui ka jalad ehk ees on ootamas OPI maniküür ja pediküür, samal ajal kui härra naudib lõõgastavat massaaži ilusalongi Day SPAs. Kui esimesed protseduurid tehtud,  suundub naispool kosmeetiku hoole alla ning talle paigaldatakse ripsmepikendused, härrale saab osaks Darphini värskendav näohoolitsus.

Seejärel aga viiakse meie võitjad Tallinna südames asuvasse Solaris Keskusesse, kus neid ootab hõrk itaaliapärane lõunasöök VAPIANO  restoranis. Kõhud täis, võtab ohjad üle stilist Liina Stein, et DENIM DREAM kauplusest leida uued stiilsed riided ning NS KING kauplusest uued mugavad jalatsid meie muutujatele.

Kui kõik vajalik kaasa pakitud,  sõidetakse läbi Schlössle hotellist Tallinna vanalinnas, mille delux-klassi toas võitjad öö saavad veeta. Pikalt aga nautida hotelli mõnusid ei saa, kuna suund võetakse taas ilusalongile Beauty Plaza, kus mõlemat muutujat ootavad juba  juuksurid, et kasutades GOLDWELLi tooteid anda juustele uus värskus nii värvi kui ka lõikuse läbi. 

Ja viimane pingutus enne nauditavad õhtut on ees ootamas — daamile teeb Kaia Triisa õhtumeigi kasutades KARAJA meigitooteid. Härral aga teeme samuti käed ja küüned korda ehk maniküür. Veel väike kohendamine ning ongi valmis! Värske ning uue välimuse ja riietusega kaks särasilmset inimest. 

Aga see pole veel kaugeltki kõik! Peale peeglist enda imetlemise ja piltide tegemise, soovivad meie head koostööpartnerid Goldwell, Darphin, Karaja, OPI, Solaris keskus, Mamo ning ka ilusalong Beauty Plaza anda muutujatele üle veel kottide viisi kingitusi ja meeneid. 

Ka see pole veel kõik! Pika päeva lõpuks ootab meie muutujaid  rikkalik ja romantiline õhtusöök restoranis RIBE. Ja mis oleks parem, kui peale sellist toidunaudingut minna vaatama romantilist filmi SOLARIS KINNO.

Kui kätte jõuab südaöö, maanduvad meie muutujad Schlössle hotellis, et muljeid jagada ja magusat und nautida. Loomulikult hommikul saab staarpaar hotellis mõnusa hommikusöögi ja 26 tundi peale suure muutumise algust ootab taas muutujaid argielu, mis on nüüd hoopis värvilisem ja kaunim!

KUIDAS OSALEDA?

Selleks, et osaleda ja võita fantastiline päev, saada lõbus, originaalne, vahva ja meeleolukas pilt endast ja oma kallimast aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. märksõnaga NAISTEKA STAAR! Juurde kirjutage kolmelauseline enesetutvustus ning lisage ka mõni naljakas, ootamatu, üllatav või meeldejääv seiklus või juhtum oma koosoldud ajast.

Võistlus läheb lukku 13.08.2013, st viimased sooviavaldused võtame vastu 12.08. Seejärel valib rahvas välja viis finalisti. Siis on aeg žüriil, kuhu kuuluvad lisaks stilistile kõikide koostööpartnerite esindajad, välja valida see võitja, kes saab omale 2000 euro väärtuses auhinna.
Suureks muutumise kuupäevaks on 22. august 2013.

NB!!! Lisaks läheb igal nädalal Delfi Naisteka ja Beauty Plaza Facebooki lehel loosi väärtuslikke auhindasid ilusalongilt Beauty Plaza, Goldwellilt, Darphinilt, OPIlt ning Karajalt — kokku 15 hinnalist kingitust!

OSALEMISEKS MINE VAATA DELFI NAISTEKAT  - 

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.