Laste sünnipäevad

Kui Teie väiksed silmarõõmud on vanuses 8-13. aastat siis lubage neile üks meeldejääv ja unustamatu päev Beauty Plaza ilusalongis.
Muudame laste jaoks maailma kõige toredama päeva veel kordades toredamaks!

Sünnipäeva alguses on meie salongi alumisel korrusel eraldi ruumis kaetud laud erinevate hõrkude roogade ning kihisevate jookidega, mida saab nii ise kaasa võtta, kui ka meilt tellida. Kui kõhud täidetud siis ootavad pidulisi nii salongi kosmeetikud, kui ka juuksurid. Üheskoos tehakse tutvust ilumaailma võlude ja mõnudega. Räägitakse oma naha ning juuste eest hoolitsemisest, kuidas patsi punuda, kuidas enda tervise eest hoolitseda ning jagatakse teisigi tarkusi.

Kõigile neidudel lakitakse küüned, tehakse vinged värvilised soengud ning hiljem ka kerge meik. Samal ajal õpetatakse lapsi ka ise patsi punuma, mida saavad noored juuksurid harjutada teineteise peal.

Kui noormehed tunnevad, et see teema pole päris neile, siis saavad nad samal ajal mängida Playstation 3 või Nintendo Wii mängukonsooliga või mängida tahvelarvutiga.

Kui neiud valmis siis ootab neid ees astumine fotokaamera ette, et mälestuseks teha üks kaunis pilt nii üksi, kui ka kõik koos. Pildid tulevad hiljem mälestuseks DVD plaadil, et taas ja taas saaks neid kauneid kaadreid vaadata.

Kui pildid tehtud ja kõik valmis siis ootab pidulisi taas alumine korrus, kus on ootamas maguslaud ehk tort. Kui suu magusaks tehtud siis kirss tordil on see, et üles on seatud helitehnika ning värvimuusika, et veel mõnusalt tantsu lüüa hea tantsumuusika saatel.

Kõikidele teemapaketidele on võimalik tellida juurde kutsed, fotograaf, nöomaalija, lastega eraldi tegeleja, toitlustus jne.

Beauty Plaza ilusalongi pakette näete siit - DAY SPA JA SÜNDMUSTE PAKETID

Lubage oma lapsele unustamatu sünnipäev Beauty Plaza ilusalogis !!!
 

Siit saate vaadata pilte sellisest sünnipäevast, mis on toimunud Beauty Plaza ilusalongis:

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.