21.04.2015 BP Bowling Cup

21. aprillil 2015 jätkus traditsiooniline, igal aastal toimuv, Beauty Plaza Bowling Cup, mida mängiti maailma parimas bowlingusaalis Al Mare Bowlingus.

Kogu Beauty Plaza meeskond oli juba mitu kuud ennast ette valmistanud selleks tähtsaks turniiriks. Käidi salaja treenimas ning tehti eeltööd, et aru saada teiste mängijate hetke vormist.
Tegemist on ju ikkagi BP aasta suurima turniiriga, kus parimad selgitatakse välja kuule veeretades ning head jooki ja sööki nautides.

Kogu turniir aga algas Bowlingukooli koolitusega, kus litsenseeritud koolitaja ning Al Mare Bowlingu üks omanikke Ülo rääkis meile nii bowlingu ajaloost, kui ka õigest visketehnikast. Igaüks noppis sellest väiksest õppetunnist omale vajalikud teadmised, et neid kohe algaval turniiril maksimaalselt ära kautada!

Sellelgi korral olid mängijate punktisummad väga suured ning emotsioonid väga kõrgel. Iga punkt oli arvel ning vaid parimaid ootasid auhinnad ning võidukarikad. Samas oli igal hetkel tunda head meeleolu, kus osavõtt oli alati tähtsam kui võit. Lõppude-lõpuks võidab ju alati sport :)

Sellel korral anti eripreemia (tund aega tasuta bowlingut Al Mare Bowlingus) üle meie tublile massöörile Irinale.
Üllatuse valmistas aga meile meie uus ja võimekas kosmeetik Kaili, kes kõigi eest esikoha napsas ning nüüd SPA mõnusid saab nautima minna. Juba teist aastat järjest hoidis teist kohta kosmeetik Kaire. Viimase suurepärase lõpuspurdi teinud juuksur Pille-Triin tõusis aga kolmandale kohale!

Beauty Plaza Bowling Cup 2015 esikolmik:

1. koht - kosmeetik Kaili

2. koht - kosmeetik Kaire

3. koht - juuksur Pille-Triin

Beauty Plaza tänab oma tublit meeskonda ning Al Mare Bowlingut unustamatu sündmuse eest!

Pilte meie meeleolukast bowlinguturniirist vaata siit:

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.