12. november 2013 BP Klubiõhtu

12.novembril 2013 toimus Liivalaia 22 asuvas hubases ja valgusküllases Beauty Plaza ilusalong &Day Spas meeleolukas klubiõhtu, mille teemaks oli talvine juuksehooldus.
Kohale oli tulnud rõõmsameelne ning teadmishimuline seltskond. Õdusas õhkkonnas nauditi mõnusaid suupisteid ja omandati kasulikke teadmisi „külma ilma“ juuksehooldusest ja soengute viimistlemisest.
Oma teadmisi ja kogemusi jagasid Goldwelli esindajad. Kauneid soenguid tegi Beauty Plaza juuksur Ilja Komarov, kes andis kasulikke nippe soengute viimistluseks just mütsikandmise perioodil. Demonstratsioontööna valmis edukalt mütsi all kantav soeng.

Kõigepealt kandis Ilja juustele StyleSign Hot Form kuumakaitset, mida võib kasutada nii sirgendamisel kui lokkide keeramiseks. Kuumakaitse on soengute tegemisel vältimatu ja hoiab ära juuste katkemise. Juuksed on peale kuumtöötlust elastsed ja kaunilt läikivad. Soengule toe andmiseks kasutas Ilja Goldwell StyleSign Mellogoo modelleerimiskreemi. Mängleva kergusega kandis ta sõrmede abil mäluefekti sisaldavat toodet oma modelli juuksejuurtele ning demonstreeris, kuidas selle abil on võimalik soeng peale mütsi peast võtmist taas kohevaks muuta. Lihtne edasi-tagasi liigutus juuksejuurtel tõi nagu võluväel juustesse tagasi kauni kohevuse. Ülespandud soengu viimistlemiseks  kasutas Ilja Goldwell StyleSign Magic Finish juukselakki, mis andis soengule kauni läike ja võimaldas vormitud kiharaid paremini soengusse  sättida. Soengu fikseerimiseks kasutas Ilja oma vaieldamatut lemmikut StyleSign Big Finish juukselakki, mis annab tugeva hoidvuse ilma juukseid raskeks tegemata. Lõppviimistluseks kandis Ilja soengule StyleSign Satin Guard 72 tunnist niiskuskaitset andvat spreid, mis aitab ära hoida  niiske õhu käes juuste säbruliseks muutumise ning säilitab soengu välimuse värske ja siledana. Lisab juustele läiget.

Külm ilm ja vahelduv kliima muudab juuksed sageli staatiliseks ning kuivaks ehk nad ei talu väga temperatuuri muutumist. Selleks on aga just talvel hetked, mil minnakse soojast  toast välja külma kätte ja vastupidi. Siin tuleb appi müts, mida on väga oluline kanda talvisel perioodil. Samas on tähtis teada, et mütsi kaitse all on ainult need juuksed, mis jäävad mütsi alla. Seepärast on oluline kasutada  koduseks juuksehoolduseks spetsiaalseid tooteid, mis hooldavad, niisutavad ja siluvad juukseid.

Kindlasti tuleks alati vältida märja peaga uksest välja jooksmist külma kätte, isegi kui tee on ainult lähedal asuva autoni. Tegelikult oleks kasulik juba eelmisel õhtul juuksed ära pesta ning hommikune juuste pesu ära jätta talvisel ajal. Seda sellepärast, et soojast mütsita külma kätte minnes juustes olev niiskus külmub ning peanaha kapillaarid tõmbuvad kokku, mis põhjustab ebapiisavate toitainete  jõudmise juuksesibulasse.

Niiskust lisavad juustele ka erinevad viimistlustooted, seega talvisel perioodil tuleks nende kasutamist samuti jälgida. Ka föönitamise võiks lükata võimalikult kaugele sellest hetkest, kui lähete välja külma kätte.

Sõna müts toob paljudele kohe mõttesse staatilise energia, mis Teie juuksed kõrgustesse tõstab. Mei ei saa seda päris ära hoida, kuid me saame seda vähendada ning sellega toime tulla. Abiks on ka erinevad vahad ja kreemid. 

Selle õhtu hitt-tooteks oligi talveks suunatud Goldwell Dualsenses Winter Carekomplekt, mis on antistaatiline, siluv ja rikkalikku hooldus pakkuv talvest räsitud  juustele ja nahale. Meeldiva aroomiga tooted on suurepäraseks kosutuseks külma ilma ja vahelduva temperatuuri  mõjude eest.

Varsti on lumi maas ja külmakraadid igapäevane nähtus. Olgem siis koos valmis selleks.

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.