11.03.2014 BP klubiõhtu Börlind

11.märtsil 2014 oli taaskord Beauty Plaza ilusalong toredaid ja parimaid külalisi ootamas, sest toimus meie järjekorralt juba kolmas klubiõhtu. Seekord olid meil peamiseks kõneaineks Annemarie Börlindi tooted ja nahahooldus. Lisaks oli kohal ka maailmatuntud firma Henkel esindaja, et külalistele veel lisarõõmu valmistada.

Ka seekord oli, nagu meil ikka kombeks, kaetud rikkalik söögilaud ning autota sündmusele tulijad said nautida kihisevat vahuveini, teisi ootasid karastusjoogid. Nagu juba vanad eestlased ütlesid, siis tühja kõhuga ei tohi lille ka liigutada :)

Sellel korral ootas kõiki klubiõhtulisi eest ainulaadne nahatest, millele ausalt vastates saab hea ülevaate, milline on just Teie nahatüüp. Õnnestunud nahahooldus põhineb oma nahatüübi tundmisel ja oskusel nahka õigesti hooldada. Üldjuhul jagatakse nahatüübid järgmiselt: kuiv, normaalne ja rasune.

Kuiva naha higi- ja rasunäärmete aktiivsus on liiga vähene ja nahas on niiskuse või rasu või mõlema puudujäägid. Kuiv nahk on õhuke ning ei suuda siduda vajalikul määral niiskust või ei suuda takistada selle kadu. Nahapoorid on väikesed ja nahal ei ole märkimisväärselt ebapuhtusi. Peale pesemist nahk kisub, hooldamata kujul kipub kergesti ketendama ja on kare.

Normaalne nahk on nn täiuslik nahk. Kõik naha funktsioonid on tasakaalus, nahk on kaunis, pehme ja sile. Kahjuks on normaalne nahatüüp vaid 10 % täiskasvanutest. Seganahk on palju levinum nahatüüp. See koosneb normaalsetest, rasvastest ja kuivadest piirkondadest. Üldiselt on nn T-piirkond (otsmik, nina ja lõug) seganahaga inimesel rasune ja seal esineb ebapuhtusi. Muus osas on näonahk pigem kuiv või normaalne.

Rasuse naha muudab rasuseks tavapärasest suurem rasueritus. Üldjuhul on rasune nahk paksem, elastne, läikiv ja suurepooriline.  Suurenenud rasueritus toob nii kahju kui kasu. Rasuse naha korral tekivad kergesti ebapuhtused, nagu komedoonid ja vistrikud, kuid teisalt kaitseb rasu nahka enneaegse vananemise eest.

Kui nahatüüp oli leitud, siis oli meil hea meel kutsuda esinema Annemarie Börlindi sarja esindaja Tiina.
Annemarie Börlindi sari on vanim looduskosmeetika sari, millel vanust juba üle 60 aasta ja seda peetakse looduskosmeetika teerajajaks. AB sarja tooted on looduslikud ega sisalda sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid, olles nahale täiesti kahjutud. Toodete hulgast leiab juba teismelistele mõeldud akneravi tooted Purifying Care. Just sellest sarjast sai alguse kogu brändi ajalugu. Brändi looja Annemarie Lindner vaevles ise aknemurede küüsis ning viimaks 26-aastasena tutvus ta ravitsejaga, kes looduslike ravimitega imet tegi. Ta oli looduse võlujõust sedavõrd vaimustuses, et asus ka ise taimede mõju ja raviomadusi uurima. Ta hakkas õppima biokeemikuks ning arendas end kosmetoloogia alal. Siis avas Annemarie peagi nahakliiniku ning mõne aja pärast alustas looduskosmeetika tootmist. Teda saatis edu ja nii sai alguse ülemaailmselt tunnustatud sarja ajalugu.
Märkimisväärne on veel see, et Purifying Care sarja koostis on tänaseni täpselt sama nagu 60 aastat tagasi.

Peale toodetega tutvumist ja klubiõhtu soodustusega toodete ja teenuste ostmist oli aeg õnneloosi käes. Seekord oli loosirattas Annemarie Börlindi kinkekomplekt (40 EURi väärtuses) ja Beauty Plaza kinkekaart (10 EURi väärtuses). Võitjateks osutusid Signe ja Maiu! Palju õnne võitjatele.

Enne lahkumist kinkisid Annemarie Börlind ning Henkeli firma esindajad kõigile külalistele erinevate toodetega täidetud suured kinkekotid, mis olid tänutäheks suurepärase koosveedetud õhtu eest!

Ilusalong Beauty Plaza, Annemarie Börlind ja Henkel tänavad kõiki klubiõhtule tulnuid ja ootavad Teid ikka ja jälle tagasi meie salongi!

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.