Ilusalong & Day SPA "Beauty Plaza"

Moodsa sisekujundusega, eksklusiivne, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ DaySPA ilusalong ootab Sind Tallinna kesklinnas, Liivalaia tänaval. Suured vitriinaknad avanevad otse suurima liiklusvooga tänavale ja kutsuvad oma kliente heaolu paradiisi. 

Tallinna vaieldamatult ühes suurimas ja omanäolisemas ilusalongis ootavad Sind kosmeetikud, juuksurid, massöörid, küünetehnikud ning ripsmetehnikud, kes pakuvad Sulle ainult parimat professionaalset teenindust! Olemas on ka sündmuste korraldamiseks peoruum.

Beauty Plaza Ilusalong on saanud omale suurima tunnustuse Eesti ilumaailmas, juba kuuendat korda korraldataval staažikal "Teeninduse Teemant" konkursil! Nimelt valiti Beauty Plaza Ilusalong PARIMAKS ILUSALONGIKS EHK TEENINDUSE TEEMANDI TIITLI VÕITJAKS !!!
Meie salong sai ka veel teise tiitli, milleks on kõige uuendusmeelsem ilusalong! Kõige suuremad tänud ja sügava kummarduse on ära teeninud meie head koostööpartnerid, kliendid ja loomulikult meie tubli meeskond, kelle üle oleme väga uhked!

Meil on hea meel olla Saksa looduskosmeetikasarja Annemarie Börlind ning juuksurisarja Goldwelli esindussalongiks Eestis. Kosmeetikute lemmikud on Darphin, Annemarie Börlind, Dado Sens, Laboratoires RENOPHASE Paris, Lycon, Orenna, Estelle sarjad. Küünetehnikul on kasutuses OPI ja BioGeel sarjad. Jumestajad kasutavad Annemarie Börlindi ja Parisax sarja tooteid. Massööridel on kasutuses suurepärased Annemarie Börlindi, Pino ja Darphini sarja õlid.

Meie salongi esimene korrus on ilusalongi päralt, kus lisaks administraatorile on müügitooted, lounge, laste mängunurk, neli juuksuri, kolm kosmeetiku ning kaks küünetehniku töökohta.

Meie alumine korrus on aga SPA mõnude päralt - seal on ruumid massöörile ja ripsmetehnikule. Alumisele korrusele mahub veel kontor, koolitusruum ja peoruum, kus on võimalik tähistada erinevaid sündmusi, läbi viia koolitusi ja klubiõhtuid.

Lisaväärtusena pakume oma klientidele fotograafi teenust kohapeal ning erinevate sündmuste korraldamist meie salongi ruumides.

Maja ees on autole parkimiskohad ning salongis ootab kliente alati maitsev kohv / tee / vesi ning tasuta WiFi.

Ootame Sind külla!

 

Hea ilusalongi külastaja!
PALUME TEENUSTE EEST TASUDA SULARAHAS!
Toodete ostmisel on abiks kaardimakse terminal.